לא מצליחים לאזן את הסוכר?

ממורמרים מהסוכרת שלכם?

הצטרפו אליי והפכו את הסוכרת שלכם ליצירת אומנות

סוכרת כמנוף לצמיחה

קורס ייחודי שיקנה לכם את הכלים להפוך את הסוכרת שלכם ליצירת אומנות ומקפצה אדירה בחיים

10% מעלות הקורס תיתרם לילדים בסיכון 10% מעלות הקורס תיתרם לילדים בסיכון

נגן וידאו

לקבלת פרטים נוספים והרשמה לפגישה חינמית ללא עלות, מלאו את פרטיכם:

סוכרת כמנוף לצמיחה

סוכרת כמנוף לצמיחה

הקורס שהכנתי במיוחד בשבילכם, מתאר את סיפורי האישי והשינוי האדיר שעשיתי באמצעות גילוי הסוכרת.

עד גילוי הסוכרת הייתי ילד שמן וחסר ביטחון (כמובן שהשמנה אינה מהווה גורם לסוכרת נעורים) עם ערך עצמי נמוך מאוד, לא אהבתי את איך שאני נראה ובעיקר, לא אהבתי את עצמי! התכחשתי לעובדה שאני ילד שמן ולא בריא, התכחשתי לכך שמצבי הנפשי והבריאותי לא טוב וחוויתי חיים של שקר לעצמי יום אחר יום.

לאחר גילוי הסוכרת הבנתי שהפעם אני חייב לשנות את חיי ב-180 מעלות, הבנתי שאני חייב לפתח הרגלים חדשים לגמרי בשביל לרדת במשקל, לחיות עם סוכר מאוזן והכי חשוב, להתחיל להעריך ולאהוב את עצמי!

לאחר 4.5 שנים בהם אני עם סוכר מאוזן, חיי אורח חיים בריא ומתמיד בתזונה דלת פחמימה על פי ד"ר ברנשטיין, אני אומר זאת בביטחון רב, יש דרך מהנה ומעצימה לחיות עם סוכר מאוזן, יש דרך להמשיך לחיות וליהנות מהחיים בתזונה דלת פחמימה וסוכר מאוזן, אפשר ליהנות עם המשפחה בארוחת שישי ולא לאכול מהתפו"א, אפשר להיפגש עם חברים בלי לאכול פיצה וליהנות! זה אפשרי!

אך, בשביל לעשות זאת, אתם צריכים כלים אותם רכשתי מניסיוני האישי והתמודדותי האישית עם המחלה, את הכלים האלו אני מעביר לכם בקורס שהכנתי במיוחד בשבילכם.

מה תקבלו בהרצאה:

סוכרת כמנוף לצמיחה

כלים להפיכת הסוכרת שלכם ליצירת אומנות ומקפצה אדירה בחיים
  • בפגישה החינמית נדבר על הנושאים הבאים:
  • הבנה לעומק מה היא תזונה דלת פחמימות וכיצד היא משפרת פלאים את איכות החיים
  • מדוע ההמלצות התזונתיות של ארגוני הסוכרת שגויות וכיצד ניתן לתקנן
  • הכרה עם תורתו של דוקטור ברנשטיין- לכל סוכרתי הזכות הבסיסית לרמות סוכר מאוזנות כמו של אדם בריא
  • הבנה מדוע קשה מאוד במציאות של היום להתמיד בתזונה דלת פחמימות- השפעות תרבותיות וחברתיות
  • כלים מעשיים כיצד להתמיד בתזונה דלת פחמימה
  • הבנה מעמיקה על סוגי האינסולין וכיצד הם עובדים
  • פיתוח חוסן מנטאלי להתמודדות עם הסוכרת

על עצמי

שמי תומר גרדינגר בן 16.5 מחיפה, חולה סוכרת 4.5 שנים עם סוכר מאוזן, אורח חיים בריא ומתמיד בתזונה דלת פחמימה לפי עקרונותיו של ד"ר ברנשטיין.

עד גילוי הסוכרת הייתי ילד שמן כאשר מצבי הבריאותי והנפשי היו נוראיים וגילוי הסוכרת היה עבורי כמו "סטירה מצלצלת" מהיקום, שוב חשוב להבהיר, השמנה אינה גורם לסוכרת נעורים!

סוכרת-על עצמי

אך, גילוי הסוכרת היה עבורי קריאת השקמה וההבנה שאני חייב לשנות את אורח החיים שלי, לרדת במשקל, להשקיע בפעילות ספורטיבית ולהתחיל להשקיע בעצמי וברצונות שלי.

הבנתי שחובה עליי לעשות שינוי קיצוני בחיי וכך עשיתי, כיום אני הולך 6 פעמים בשבוע לחדר כושר ו-6 פעמים בשבוע לרוץ, מתמיד באימוניי ובתזונה נכונה, באמצעות השינוי שעשיתי והכלים שרכשתי לאורך השנים בכדי להתמיד בתזונה דלת פחמימה בדרך בה נהנים מהחיים ולא מפספסים שום דבר, אני יכול לעזור לכם להפוך את הסוכרת שלכם ליצירת אומנות ומקפצה אדירה בחייכם באמצעות הקורס שהכנתי במיוחד עבורכם.

סוכרת כמנוף לצמיחה

קשיים נפוצים בהתמודדות עם מחלת הסוכרת:

אחד הדברים הקשים בשמירה על תזונה דלת פחמימה ואיזון הסוכר הוא הערב, לאורך כל היום התמדנו בצורה מדהימה בתזונה נכונה ודלת פחמימה, עשינו פעילות ספורטיבית ובאמת, היה לנו יום מדהים. ואז, מגיע הערב, כולנו אחרי יום עמוס בעבודה או בבית ספר, יום מלא עשייה אשר צרך מאיתנו אנרגיה רבה והשקעה רבה ולכן, אנו רוצים "לפנק" את עצמנו במשהו מתוק בערב ולזלול אותו עד שאנו מתפוצצים.

בקורס אסביר מדוע זה קורה ואיך נצליח להימנע מאכילת סוכר ומאכלים אסורים בערב, כמו שאציג בפניכם בקורס עוד בעיות וקשיים רבים הכרוכים בהתמדה על תזונה דלת פחמימה וניהול נכון של המחלה.

קושי נוסף וחשוב, הוא שאין לנו אף פעם חופש מהמחלה, אנו בעצם הלבלב של הגוף שלנו. אין חופש בשישי-שבת, לא בחגים, לא בימי הולדת, לא במפגשים חברתיים, אף פעם אין חופש מהסוכרת!

בקורס אני מראה כיצד ניתן להפוך את הסוכרת לחופש אמיתי שבו אנו עושים את המירב למען עצמנו.

דווקא ההתמסרות למחלה ואובדן האשליה שאתעורר בבוקר ללא סוכרת היא זו שמעניקה חופש בחירה, חופש תזונתי והאמת, שהיום אני הרבה יותר בריא וחזק מאשר לפני הסוכרת.

למי מיועדת הפגישה?

הקורס מיועד לכל מאובחני הסוכרת, בין אם זה כאלה שמאובחנים עם טרום סוכרת, סוכרת נעורים וסוכרת סוג 2.

הקורס מיועד לכאלו שרוצים לשנות את חייהם ואת תזונתם, לכאלו שנמאס להם להתמרמר מהסוכרת שלהם ולהיכנע לה ורוצים לחיות חיים מאושרים עם סוכר מאוזן, אורח חיים בריא, התפתחות אישית ופיתוח ערך עצמי.

הקורס מיועד לכאלו שרוצים לרכוש כלים ממשיים, בעיקר מנטאליים להתמדה בתזונה דלת פחמימה ואיזון הסוכר, לכאלו שרוצים להפוך את הסוכרת שלהם לסיפור הצלחה בחייהם.

האג'נדה שלי

האג'נדה שלי היא שללא החלק המנטאלי לא ניתן להצליח להתמיד בתזונה דלת פחמימה וכמובן, שלא ניתן לאזן את הסוכר ולרדת במשקל ללא התמדה ומשמעת עצמית חזקה.

הרי, אתם כבר יודעים שהתזונה המותאמת לאנשים המאובחנים עם סוכרת היא תזונה דלת פחמימה (כל סוג שהיא) ומה גורמת תזונה לא מותאמת לאנשים המאובחנים עם סוכרת אך, אנשים רבים לא יודעים איך להתמיד, מרגישים רגשות אשמה ואבודים לנוכח שפע המידע והתוצאות העגומות שהם מצליחים להשיג למען בריאותם.

אני יודע שהשילוב המנצח הוא הבנת הרקע המדעי החשוב מאוד לאיזון הסוכר, הבנת הרקע התרבותי וחברתי בו אנו חיים ושינוי הרגלי חשיבה ופיתוח חוזק מנטאלי, כולם ביחד יביאו אתכם כמו שהביאו אותי להפיכת הסוכרת לסיפור הצלחה בחייכם.

סוכרת כמנוף לצמיחה

שאלות ותשובות

כן! ניתן להתמיד בתזונה דלת פחמימה לאורך כל החיים, למעשה זו התזונה היחידה המאפשרת לנו חולי הסוכרת לחיות חיים מאוזנים בעלי שליטה על המחלה. תזונה עשירה בפחמימות היא זו משאירה אותנו רעבים כל הזמן עקב ההתמכרות לגלוקוז ולכן, אם תתמידי לאורך תקופה ארוכה מספיק הגוף שלך בעיקר המוח יתרגל לקבל את האנרגיה שלו מגופי קטו ולא מגלוקוז, מניסיוני האישי רמת האנרגיה שבה אני נמצא כיום ותפקודי הרבה יותר גבוהים מרמת האנרגיה ורמת התפקוד שלי לפני שינוי התזונה.

בקורס שבניתי יובאו הסברים מפורטים, הן מהבחינה המדעית והתרבותית על סוגי התזונה השונים ומדוע אנו כל כך מכורים לפחמימות, כמו כן, בקורס זה יש שילוב בין המדע לבין החלק המנטאלי שבלעדיו לא ניתן להתמיד בתזונה דלת פחמימה לאורך זמן. נקודת המפתח היא שלכל חולי הסוכרת יש הזכות הטבעית לערכי סוכר כמו של אדם בריא! אנו פשוט, צריכים להרוויח זכות זו בעצמנו.

אין ביכולתו של האדם לדעת במדויק כמה אינסולין יש להזריק על כל ארוחה. כמות המשתנים שאיתה מתמודד הגוף דורשת חוכמה אלוהית באיזון הסוכר ולצערי, לנו אין את החוכמה הזאת ולכן, תזונה עתירת פחמימות המלווה בהזרקה מאסיבית של אינסולין מכניסה אותנו לרכבת שדים מטורפת של התקפי היפר והיפוגליקמיה. לחולי סוכרת שאינם עדיין זקוקים לאינסולין- חולי סוכרת סוג 2, ההידרדרות הגופנית ותופעות הלוואי הקשות מאוד של הסוכרת היא מהירה ומסוכנת! חוץ מזה, אני מראה בקורס שלי שתזונה דלת פחמימה היא לא פחות מענגת וטעימה והכי חשוב, שומרת עלינו בריאים ומאוזנים.